MÁM ZÁJEM O FOCENÍ

Láká Vás focení uměleckých i erotických aktů? Nebo zakládáte OnlyFans a nemáte kvalitní erotický materiál? Nabízím možnost focení v pohodlí Vašeho domova, v přírodě, na hotelovém pokoji nebo v pěkném interiéru StarStudia na Praze 4.

Zaručuji Vám profesionální výsledek, přátelské jednání a diskrétnost!

S sebou na focení přivezu zábleskové světla, barevné filtry a přístroj na výrobu mlhy pro kreativní focení, masky a další rekvizity. Možnost s sebou, také přivést mobilní ateliér pro klasické studiové focení.

Pro konkrétní cenovou nabídku mi prosím na e-mail: miky@fotimchlapy.cz napište Vaši přibližnou představu fotografií, místo focení i Váš rozpočet a já Vám připravím vhodnou variantu.

Voucher na focení

Nevíte čím obdarovat své blízké? Kupte jim voucher na focení v hodnotě 2 000 Kč, 3 000 Kč, 4 000 Kč nebo 5 000 Kč, který mohou uplatnit při objednávce fotografických služeb. Chcete něco extra? Objednejte voucher na focení ve StarStudio v hodnotě 6 990 Kč. Voucher si objednejte přes e-mail: miky@fotimchlapy.cz a já Vám pošlu platební údaje nebo odkaz na platební bránu, kde můžete uhradit online. Voucher má platnost 6 měsíců s možností prodloužení o dalších 6 měsíců zdarma a bude Vám elektronicky odeslán do 24 hodin od zaplacení.

Bez Vašeho souhlasu nezveřejňuji žádnou fotografii!

Jak se na takové focení připravit a jak focení probíhá se dočtete v sekci příprava a průběh focení. Další informace se dozvíte zde. RAWy a neupravené fotografie neposkytuji! Informace jsou platné od 8.10.2022. 


GDPR Zásady cookies Další kontakty