MÁM ZÁJEM O FOCENÍ

Jmenuji se Miky a jsem potěšen, že po shlédnutí mého portfolia mužských uměleckých a erotických aktů uvažujete i vy o focení. Zaručuji vám přátelské jednání, profesionální výsledek a čistý fotoateliér na velmi dostupném místě. Oproti konkurenci vám roztříděné a upravené fotografie pošlu do týdne a retušované fotografie do měsíce**.

Jak se na takové focení připravit a jak focení probíhá se dočtete v sekci příprava a průběh focení. U focení využívám různý styl svícení, bílé, černé a barevné pozadí, dále barevné filtry a rekvizity (erotické prádlo, masky, atd.), které jsou ve fotoateliéru k dispozici. Možnost použít i přístroj na výrobu mlhy, velké zrcadlo, kovovou postel, vojenské bedny, atd.

Láká Vás spíše focení venku, na hotelu nebo u Vás doma? Žádný problém! Vše domluvíme přes e-mail nebo telefonicky.

Pro objednání termínu focení mne kontaktujte na e-mailu: miky@fotimchlapy.cz nebo vyplňte níže uvedený formulář a já vás budu co nejdříve kontaktovat.

Bez Vašeho souhlasu nezveřejňuji umělecké ani erotické akty!

V případě jakýkoliv dotazů navštivte sekci faq + vop, kde se dozvíte odpovědi na nejčastější otázky.


Níže uvádím aktuální ceník focení platný od 1.7.2022

  • 10 retušovaných fotografií dle vlastního výběru v plném rozlišení v elektronické podobě
  • barevná a černobílá varianta fotografií
  • všechny vydařené fotografie se základní úpravou
  • až 2 hodiny focení pro 2 osoby
  • menší občerstvení, sklenka vína a káva (pouze fotoateliér)
  • 15% sleva na další focení*

za 4 000 Kč


Kontaktní formulář


Při objednání fotografických i doplňkových služeb se platí předem na účet nebo prostřednictvím platební brány (odkaz bude odeslán na e-mail) nevratná záloha ve výši 50% z celkové částky. Doplatek za služby uhradíte v den focení prostřednictvím platební brány, bankovním převodem, platební kartou nebo přes appku Trisbee. Poukaz v elektronické podobě (.pdf) se hradí v plné výši prostřednictvím platební brány a bude zaslán na e-mail do 24 hodin od zaplacení. Poukaz v tištěné podobě je za příplatek 100 Kč a je odeslán prostřednictvím Zásilkovny. Možnost sestavení individuálního balíčku nebo poukazu na přání. RAWy a neupravené fotografie neposkytuji! Poukazy zakoupené před změnou ceníku do 19.12.2021 jsou platné dle původního znění balíčku.

*Slevu 15% nelze kombinovat s dalšími akčními nabídkami ani slevami. ** Platí ode dne přijetí seznamu vybraných fotografií na retušování.

GDPR Zásady cookies Další kontakty