HLEDÁM MODELY

Líbí se ti má práce? Staň se mým modelem a získej fotky zdarma.

Pro rozšíření portfolia hledám nové mužské modely i páry ve věku 18-35 let se štíhlou nebo vyrýsovanou postavou, větší výbavou a pěkným obličejem.

Spolupráce je tzv. formou TFP, což znamená, že mi pózuješ bez nároku na honorář a ode mne získáš zdarma minimálně 5-10 retušovaných fotografií v plném rozlišení pro vlastní prezentaci. Funguje to tak, že pár dní po focení ti pošlu všechny vydařené fotografie v náhledové velikosti přes Úschovnu. Ty si uděláš svůj výběr fotek, které se ti líbí a já z nich vyberu ty, které se zas líbí mně. Pokud se ve výběru nesejdeme (málo kdy se to stane), fotky na úpravu vybírám jen já a ty si můžeš ostatní fotky dokoupit. Pro mne jsou hlavní umělecké a erotické fotografie, ale pár těch slušných do výběru samozřejmě dávám taky.

Ptáš se, proč focení bude zdarma? Je to jednoduché, já potřebuji materiál pro OnlyFans, sociální sítě, weby a pro propagační účely a časem třeba i pro velkoformátový tisk, kalendáře a podobně. Ty ušetříš za focení několik tisíc korun a budeš se pyšnit profesionálními fotkami, které si zveřejníš, kde budeš chtít. Třeba taky na tvém OnlyFans. Navíc jsou fotografie bez mého loga, takže si je můžeš vytisknout a udělat si vlastní kalendář nebo potěšit svou drahou polovičku. Co jen chci, aby zveřejněné fotky na internetu (i jinde) nebyly tebou nijak upravovány a odkazoval si na mne (FB, Instagram nebo web).

V případě, že nebudeš splňovat podmínky na modela, lze se domluvit na částečné úhradě mých služeb. Například, máš hezký obličej, ale menší penis nebo velký penis, ale ne tak pěknou postavu. Využiju pro fotky, to co je na tobě pěkného a za zbytek si doplatíš. Konkrétní podmínky si sdělíme osobně nebo prostřednictvím sociálních sítí.

Od října 2022 focení probíhá dle dohody u tebe doma, v přírodě nebo v různých interiérech a to konkrétně v Praze, Českých Budějovicích a občas i v Ostravě. Fotím konkrétně celý set od portrétu, přes spodní prádlo, až po akt, detaily těla, erekci a budeš li odvážnější můžeme končit i výstřikem. Délka focení je na domluvě, ale počítej minimálně s 1-2 hodinami focení.

Spolupráce je podložena smlouvou o autorských právech, kdy obě strany budeme mít svou kopii k dispozici.

Pokud ses rozhodl u mne fotit akty, kontaktuj mne na e-mailu miky@fotimchlapy.cz. Rovnou přilož aktuální fotky obličeje a celé nahé postavy. Preferuji stálejší spolupráci, ale i ty jednorázové potěší oka mých fanoušků.

Máš ještě nějaký dotaz? Napiš mi.

Miky